Liverpool kalon në avantazh ndaj Dortmundit (VIDEO)


Liverpool ka kaluar në avantazh ndaj Borussia Dortmund në "Bank of America Stadium".

Ai që ka shënuar është mbrojtësi Virgil van Dijk në minutën e 25'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 28'. /albeu.com/
Shtuar më 22/07/2018, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori