Liverpool shkatërron Genkun, Salah shënon golin e 4 (VIDEO)
Liverpool duket i papërmbajtshëm në këtë pjesë të dytë përballë Genk.

Pas dy golaveChambërlain nga për secilën pjesë kanë shënuar Mane dhe Salah në minutën e 87'.
Shtuar më 23/10/2019, ora 22:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori