Liverpool tallet me rusët, shënojnë edhe golin e gjashtë (VIDEO)

Pëlqej
Liverpool ka shënuar edhe golin e gjashtë në këtë takim kundër Spartak Moscow e cila po luan në "Anfield Road"

Goli është shënuar nga senegalezi, Sadio Mane në minutën e 76'-të.

Ndeshja këtu ka ka përfunduar dhe pritet të mbyllen këto minuta që kanë mbetur. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 22:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori