Liverpool zhbllokon ndeshjen përballë Cardiff (VIDEO)
Liverpool nuk arriti dot gjente rrjetën gjatë pjesës së parë edhe pse rastet nuk munguan me Firmino dhe Mane të cilët nuk u treguan të saktë.

Pjesa e dytë ka nisur përsëri me Liverpoolsulm i cili ka gjetur golin në minutën e 57’ me mesfushorin Ëijnaldum pas një skeme spektakolare. /albeu.com/
Shtuar më 21/04/2019, ora 18:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori