Liverpool zhbllokon rezultatin përballë Chelsea (VIDEO)
14’ minua i janë dashur djemve të Klopp të kalojnë në avantazh përballë Chelsea në shtëpinë e ktyre të fundit.

Një goditje dënimi e ekzetuarprefeksion me pasin e Salah dhe predhën e Arnold i cili e dëegoi topin në trekëndësh.
Shtuar më 22/09/2019, ora 17:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori