E FUNDIT/ Tërmeti lëkund sërish Shqipërinë
Liverpooli deklason Arsenalin (VIDEO)
https://www.scorebat.com/arsenal-vs-liverpool-live-stream/
Liverpool ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Arsenalit në "Anfield Road".

Ai që ka shënuar këtë herë sulmuesi egjiptianminutën e 45+1'.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas pak minutash starton e dyta. /albeu.com/
Shtuar më 29/12/2018, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori