Liverpooli deklason Watfordin, dhe blindon vendin e tretë (VIDEO)

Pëlqej
Liverpool ka shkatërruar skuadrën e Watfordit me rezultatin e përgjithshëm 5-0, ndeshje e vlefshme për javën e 31-të në Premier Leaguen angleze.

Golat për Redsat i shënoi Mohamed Salah në minutat e 4' 43' 77' 85' që ishte lojtari kryesor në këtë ndeshje.

Golin tjetër e shënoi Roberto Firmino në minutën e 49'-të.

Pas kësaj fioreje Liverpool renditet në vendin e 3 me 63 pikë, ndërsa Watford në vendin e 11 me 36 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2018, ora 20:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori