Liverpooli i papërmbajtshëm, shënon edhe golin e tretë ndaj Portos (VIDEO)

Pëlqej
Liverpool ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Portos në "Estádio do Dragão".

Është përsëri ai që shënoi golin e parë, Sadio Mane që i trefishon shifrat ndaj Portos në minutën e 53'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 55'-të. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2018, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori