Liverpooli përmbys Burnleyn (VIDEO)


Pëlqej
Liverpool ka përmbysur Burnleyn në "Turf Moor".

Ai që ka shëuar është sulmuesi brazilian, Firmino në minutën e 69'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 75'. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2018, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori