Liverpooli shkatarron Swansea dhe renditet në vendin e katërt (VIDEO)

Liverpool u është kthyer fitoreve në Premier League, duke mposhtur Swansean me rezultatin e thellë 5-0 në "Anfield Road"

Golat për vendasit i shënuan Coutinho, Firmino (x2), Arnold dhe Oxlade-Chamberlain.

Pas kësaj fitoreje Liverpool mbetet në vendin e katërt më 38 pikë, katër më pak se sa Chelsea në vendin e tretë dhe 1 më shumë se sa Tottenham në vendin e pestë. /albeu.com/
Shtuar më 26/12/2017, ora 20:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori