Lojë e ashpër, Guardiola nuk i jep dorën kolegut (VIDEO)
Pëlqej
Finale pak miqësore në ndeshjen mes Bayern Munchen dhe MLS All Stars, e përfundur me humbjen e bavarezëve 2-1.

Ndërhyrjet e ashpra të lojtarëve amerikanë ndaj kampionëve gjermanë, kryesisht ndaj shqiptarit Xherdan Shaqirit, bënë që Pep Guardiola të humbiste kontrollin dhe të mos i jepte dorën kolegut të tij Caleb Porter në fund të takimit miqësor. /albeu.com/

Shtuar më 07/08/2014, ora 11:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori