Lojtarët e Juventusit takojnë Cristiano Ronaldon (VIDEO)
Cristiano Ronaldo ditën e sotme mbërriti në qendrën stërvitore të Juventusit.

5 herë fituesi i “Topit të Artë” u takua me shumë lojtarë të tjerë të ekipit bardhezi të cilët nuk kanë shkuar në fazën parapërgatitore të skuadrës.

Sot në qendrën mjekësore J-Medical me Ronaldon janë bashkuar edhe Douglas Costa, Paulo Dybala, Cuadrado, Bentacur dhe Gonzalo Higuain. /albeu.com/
Shtuar më 30/07/2018, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori