Lojtarët e PSG tmerrohen për Halloween (VIDEO)
31 tetori shënon edhe festën e Halloween-it, dhe as yjet dhe ekipet më të mëdha të futbollit nuk kanë qëndruar duarkryq për t’iu bashkuar rrengjeve dhe truqeve të frikshmeve.

Ekipi i PSG ka postuar një video, ku i punon një rreng lojtarëve duke i frikësuar, kur fusin dorën në një kungull.

Pothuajse të gjithë lojtarët janë trembur, përveç trajnerit Tuchel që nuk e ka provuar këtë lojë. /albeu.com/
Shtuar më 31/10/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori