Lopët në fushë, ndërpritet ndeshja (VIDEO)
Pëlqej
Një tufë lopësh hyri në fushën e lojës ku po zhvillohej takimi i Kupës së Perusë mes Minsa Fbc dhe Expreso Inambari. Ndeshja, e vlefshme për distriktin provincial të Inambarit (në juglindje të Perusë) u ndërpre nga arbitri sapo pa kafshët të futeshin në terrenin e lojës.

Pasi kaluan disa çaste lopët u larguan vetë nga fusha duke lejuar rifillimin e takimit. /albeu.com/
Shtuar më 14/08/2014, ora 15:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori