"Luftë" në Berlin, ja si u përleshën tifozët e Herthës dhe Frankfurtit (VIDEO)
Tifozët e Hertha Berlinit dhe Eintracht Frankfurt janë përplasur fizikisht mes tyre pas përfundimit të ndeshjes nëpër rrugët e kryeqyteti gjerman.

Nuk dihet ende se cili është shkaku i kësaj përplasjeje por shkëndijat e para kanë nisur në stadium.

Nga kjo përplasje mes dy tifozerive, nga policia njoftohet se ka shumë persona të lënduar. Policia gjermane ka arrestuar një grup prej 60 huliganësh.
Shtuar më 26/02/2017, ora 12:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori