Luka Modric fituesi i Topit të Artë (VIDEO)

Mesfushori i Real Madridit, Luak Modric është fituesi i Topit të Artë.

Kroati mposhti në treshen finaliste: Aotine Griezmann dhe Cristiano Ronaldon.

Modric fitoi UEFA Champions Leaguen me Real Madridn dhe shkoi në finalen e Kupës së Botës me Kroacinë. /albeu.com/
Shtuar më 03/12/2018, ora 22:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori