Lukaku provokon Ibrahimovic, ja çfarë tha pasi i shënoi Milanit (VIDEO)
Golin e tretë për zikaltërit në fitoren e Interit e shënoi Romelu Lukaku teksa duke festuar pati edhe disa fjalë që ishin në drejtim të Zlatan Ibrahimovic.

“Të thashë që unë zotëroj Milanon dhe këtë fushë gjithashtu”, mësohet të ketë thënë Belgu.

Lukaku dhe Ibrahimovic patën një përleshje në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Italisë.

twitter-tweet">

Lukaku is now Serie A’s top scorer with 17 goals, one clear of Ronaldo 🔥 https://t.co/CFwaFXw7R1">pic.twitter.com/CFwaFXw7R1

— ESPN FC (@ESPNFC) https://twitter.com/ESPNFC/status/1363514283146022918?ref_src=twsrc%5Etfw">February 21, 2021
Shtuar më 21/02/2021, ora 18:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori