Lumë golash mes Realit dhe Fenerbahce, madrilenët zënë vendin e tretë në "Audi Cup" (VIDEO)
Real Madridi është duke e mposhtur 5:3 Fenerbahçen, në duelin për vend të tretë, i cili është duke u zhvilluar momentalisht në Munih.

Nacho dhe Mariano Diaz shënuan dy herë brenda pak minutave për ta krijuar një epërsi të konsiderueshme, rreth 10 minuta para fundit të takimit, raporton Gazeta Express.

Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi, i cili asistoi një herë në këtë ndeshje, u largua nga loja një çerek lojë para fundit.

Audio Cup është turne miqësor që zhvillohet në Allianz Arena të Bayern Munich.
Shtuar më 31/07/2019, ora 20:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori