Lyon befason Manchester Cityn (VIDEO)

Lyon ka kaluar në avantazh ndaj Manchester City në "Etihad Stadium".

Ai që ka shënuar është Cornetminutën e 25' duke nxjerrë në epërsi skuadrën e tij.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 30'. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 21:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori