Macja dhuron spektakël në Camp Nou (VIDEO)
Pëlqej
Një fjalë popullore thotë se nëse një mace e zezë të ndërpret rrugën të sjell zi por mbetet për tu parë nëse kjo mace që shihni në video do ti sjellë ters skuadrës së Barcelonës.

Ajo u fut në fushën e lojës gjatë ndeshjes mes Barcelonës dhe Elches. Kjo gjë bëri që ndeshja të ndërpritet përkohësisht, ndersa macja dhuroi spektakël për të pranishmit në stadium. U desh nderhyrja e një anëtari të sigurimit për të larguar macen. /albeu.com/


Shtuar më 25/08/2014, ora 09:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori