Madrilenët shënojnë golin e tretë ndaj Dortmundit (VIDEO)

Pëlqej
Reali i Madridit ka shënuar golin e tretë të avantazhit ndaj Dortmundit të Peter Bosz.

Goli është shënuar nga Lucas Vazquez në minutën e 81'-të.

Ndeshja po luhet dhe është minuta e 83'-të. /albeu.com/
Shtuar më 06/12/2017, ora 22:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori