Magjia e Neymar, poshtërohet kundërshtari (VIDEO)
Neymar nuk mundi të shënojë në fitoren dramatike dhe plot polemika të Barcelonës ndaj Sevillas, të zhvilluar mbrëmë, por ishte ndër më aktivët në fushë duke dhuruar edhe spektakël në shumë momente.

Njëri prej tyre është edhe veprimi që shihni në videon e mësipërme, ku talenti brazilian karioka me një lëvizje magjike nxorri bllof futbollistin e Sevillas dhe ngriti në këmbë "Camp Nou". /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2013, ora 11:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori