Magjik Matuidi, Juventus dyfishon shifrat (VIDEO)
Juventus po shkon drejt fitores ndaj Atleticos. Bardhezinjtë kanë shënuar dhe golin e dytë me anë të Matuidit në minutën e 65.

Francezi shfrytëzoi mjaft mirë një top të ardhur nga Sandro dhe me kokë brenda zonës nuk fal. /albeu.com/
Shtuar më 18/09/2019, ora 22:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori