Man City dhe Liverpool ndajnë pikët (VIDEO)
Ka përfunduar 1-1 sfida ndaj Mançester Sitit dhe Liverpulit në “Etihad” Stadium.

Golat u shënuan nga Salah me 11-metërsh në minutën e 13’, shifrat u barazuan në minutën e 31’ nga Gabriel Zhezus.

minutën e 42’ Kevin De Bryne ka humbur shansin e artë për të kaluar në avantazh skuadrën në 2-1 duke gabuar tek pika e bardhë e penalltisë.

Mançester Siti ndodhet në vendin e 11-të me 12 pikë të grumbulluara, ndërsa Liverpul në vendin e 3-të me 17 pikë.

Shtuar më 08/11/2020, ora 19:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori