Man City shënon dy gola të shpejtë përballë Crystal Palace (VIDEO)

Manchestet City ka shënuar dy gola të shpejtë përballë Crystal Palace në shtëpinë e këtyre të fundit.

Fillimisht ndeshja u zhbllokua nga Gabriel Jesus në minutën e 39' dhe dy minuta më pas shënin David Silva pas një asisti të marrë nga Sterling. /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2019, ora 19:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori