Man United fiton dhe rimerr vendin e parë (VIDEO)
Manchester United ka ka fituar 1-2 ndaj Fulhamit.

Vendasit befasuan të parët teksa shënuan me Ademola Lookman.

Por Man United arriti të kthehet në lojë në minutën e 21-të me anë të Edinson Cavanit që shënoi për 1-1.

minutën 65' realizoi Paul Pogba duke i dhuruar kështu suksesin skuadrës së Solskjaer.

Pas kësaj fitore, Man United rikthen pozitën e parë me 40 pikë. /albeuc.om/
Shtuar më 20/01/2021, ora 23:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori