Manchester City kalon në avantazh ndaj Newcastle (VIDEO)
Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Newcastle United në "St. James Park".

Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero në minutën e 1'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 6'. /albeu.com/
Shtuar më 29/01/2019, ora 21:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori