Manchester City kalon sërish në avantazh ndaj Arsenalit (VIDEO)
Manchester City ka kaluar sërishavantazh ndaj Arsenalit në "Etihad Stadium".

Ai që ka shënuar është sulmuesi argjentinas në minutën e 44'.

Pjesa e parë ka përfunduar dhe mbas disa sekondash starton e dyta. /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2019, ora 18:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori