Manchester City kualifkohet në raundin tjetër të Carabao Cup (VIDEO)
Manchester City ka fituar me rezultatin e përgjithshëm 0-3 ndaj Oxford Unite në "Kassam Stadium".

Golat për Cityn i shënuan: Jesus (36'), Mahrez (78') dhe Foden (90+3).

Pas kësaj fitoreje Manchester City është kualifikuar në raundin tjetërCarabao Cup
Shtuar më 25/09/2018, ora 22:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori