Manchester City nuk gabon, merr tre pikët e arta ndaj Fulham (VIDEO)
Manchester City ka fituar sot ndaj Fulham me rezultatin 3-0 në "Etihad Stadium", ndeshje e vlefshme për javën e 5 të Premier Leagues.

Që në minutën e 2' Sane kalon Cityn në avantazh. Në të 21'-tën, David Silva dyfishon rezultatin.

Në fillim të pjesës së dytë Raheem Sterling shënon golin e tretë dhe vulos ndeshjen.

Kështu City nuk ka gabuar dhe renditet në vendin e 3 me 13 pikë, ndërsa Fulham në vendin e 15 me 4 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2018, ora 18:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori