Manchester City shënon edhe dy gola të tjerë ndaj Burton (VIDEO)
Manchester City ka shënuar edhe dy gola të tjerë ndaj Burton Albion në "Etihad Stadium".

Ai që ka shënuar të dy golat është sulmuesi brazilian, Gabriel Jesus në minutat 30' dhe 34'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 40'. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2019, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori