Manchester City shënon edhe golin e tretë ndaj Fulham (VIDEO)

Manchester City ka shënuar edhe golin e tretë ndaj Fulhamit në "Etihad Stadium".

Ai që ka shënuar është Raheem Sterling në minutën e 49'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 50'. /albeu.com/
Shtuar më 15/09/2018, ora 17:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori