Manchester City shkatërron Dinamon e Zagrebit dhe e eleminon nga Champions (VIDEO)
Manchester City në "Stadion Maksimir" mposhti me rezultat të thellë 1:4 Dinamon e Zagrebit duke e eleminuar nga Champions.

Skuadra e Guardiolas e përfundoi grupin me 14 pikë, kurse në vendin e dytë Atalanta me 7 pikë.

Dinamon e Zagrebit e mbyll këtu aventurën në Europë.
Shtuar më 11/12/2019, ora 21:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori