Manchester City vazhdon "mësymjen" në Angli (VIDEO)
manchester City arrin të ruajë kreun e rënditjes në Premier League pas fitores së vështirë ndaj QPR me rezultatin 2 me 3.

Për vendasit shënuan Bothroyd në minutën e 28-të dhe Helguson në të 69-ën. Për të besuarit e Mancinit shënuan Edin Dzeko, David Silva dhe Yaya Toure në minutat 43, 52 dhe 74.

Protagonist bëhet sërish Toure i cili i dha fitoren edhe ndaj Villareal në mesjavë, në Champions League. /albeu.com/Shtuar më 06/11/2011, ora 09:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori