Manchester United dhe Chelsea ndajnë pikët (VIDEO)
Derbi i javës së gjashtë në Premierligë mes Manchester United dhe Chelsea është mbyllur pa gola, shkruan lajmi.net.

Në një terren të rënduar nga reshjet e shiut, Man Utd dhe Chelsea kanë lënë rrjetat e patundura.

Edhe në këtë ndeshje u kontestuan shumë vendimet e gjyqtarit, duke u aluduar se Chelseat iu mohua një penallti.

Gjithsesi, të gjitha këto aludime dhe debate tashmë zhvendosen në një sferë tjetër, pasi ajo që kishte për t’u thënë në fushën e blertë është përfunduar.

Chelsea dhe Man Utd kështu ndajnë nga një pikë. ‘Blutë’ shkojnë në nëntë pikë, kurse United në shtatë pikë.
Shtuar më 24/10/2020, ora 20:24
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori