Manchester United mposht Huddersfieldin, dhe kalon në çerekfinale të FA Cup (VIDEO)

Manchester United ka arritur të kualifikohet në çerekfinale të FA Cup, duke mposhtur skuadrën e Huddersfieldit me rezultatin 2-0 në "Kirklees Stadium".

Të dy golat për United i shënoi sulmuesi belg, Romelu Lukaku në minutat (3') dhe (55').

Falë kësaj fitoreje të besuarit e Jose Mourinhs kanë arritur të kualifikohen në çerekfinale të FA Cup. /albeu.com/
Shtuar më 17/02/2018, ora 20:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori