Manchester United në çerekfinale të FA Cup (VIDEO)
Manchester United ka vazhduar me formën e mirë. Skuadra e Jose Mourinhos e mposhti me rezultat 2:1 skuadrën e Blackburn Rovers, për të kaluar në çerekfinale të FA Cup.

Golat për Manchester Unitedin i shënuan sulmuesi suedez, Zlatan Ibrahimovic (75’) dhe Marcus Rashford (27’), ndërkohë për Blackburn Rovers shënoi Daniel Graham (17’). /Albeu.com/
Shtuar më 19/02/2017, ora 19:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori