Manchester United në epërsi ndaj Young Boys (VIDEO)

Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Young Boys në "Stade de Suisse".

Ai që ka shënuar është Paul Pogba në minutën e 35'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 40'. /albeu.com/
Shtuar më 19/09/2018, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori