Tahiri reagon ndaj dënimit: Ndiqni LIVE konferencën
Manchester United zhbllokon rezultatin përballë Wolves (VIDEO)
Manchester United ka kaluar në epërsi kundër Wolves

Ishte një aksion briliant i ndërtuar nga Lingard dhe Rashford ku ky i fundit asistoi për Martial i cili shënon një gol të bukur me të majtën për rezultat 1-0 në minutën e 28-të.

Kështu, United ka vazhduar atë që e nisi në Old Trafford javën e kaluar ku mposhtën Chelsea më rezultat 4-0.
Shtuar më 19/08/2019, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori