Marcelo feston si i "çmendur" me skuadrën e të birit (VIDEO)


Pëlqej
Djali i Marcelo-s nuk është i panjohur për publikun, ku vetëm pak ditë më parë një video e 8-vjeçar u hodh në internet teksa pasonte me mbrojtësin e Real Madrid-it, Sergio Ramos.

Ndërsa së fundmi një video tjetër po bën xhiron e botës dhe në qendër të saj nuk është më djali, por vetë Marcelo.

video duket Marcelo në dhomat e zhveshjes së Real Madrid U-11, që kombionon me shokët e të birit dhe feston si i "çmendur" pasi futi topin në kosh. /albeu.com/


Shtuar më 23/05/2018, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori