E FUNDIT/ Digjet makina e drejtorit të Hipotekës
Marcelo magjistar në stërvitje, e ndal topin pa e parë fare (VIDEO)


Marcelo njihet për spektaklin që ofron në fushë dhe për aftësitë që disponon edhe pse është një mbrojtës.

Një video që po qarkullon së fundi në rrjetet sociale është nga një seancë stërvitore e Real Madridit, Marcelo është me shpinë dhe një nga anëtarët e stafit nis një top në drejtim të tij, me një kërcim të lehtë dhe një prekje teknike braziliani e ndal magjishëm topin pa e parë fare me sy.

Video është përhabur gjithandej duke bërë bujë në rrjetet sociale. /albeu.com
Shtuar më 19/03/2019, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori