Marseille barazon përballë PSG (VIDEO)

Një super ndeshje është duke u luajtur edhe në Ligue 1 mes PSG dhe Marsielle.

Vendasit kanë kaluar të parët në avantazh në fundin e pjesës së parë me të zakonshmin Mbappe.

Sapo ka filluar pjesa e dytë Marsielle ka arritur të barazojë me Germain pikërisht në të 46’.

Ndeshja po luhet në minutën e 50’. /albeu.com/
Shtuar më 17/03/2019, ora 22:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori