Marseille, Bielsa pi kafe në pankinë (VIDEO)
Pëlqej
Ku ka më mirë se një kafe për të lënë pas një javë plot me polemika? Këtë ka menduar edhe Marcelo Bielsa, tekniku i Marseille, i cili ka rënë pre e pakënaqësive pas një starti aspak të mirë në Ligue I: dy humbje në dy ndeshje dhe një sërë kritikash.

Në momentin kur Gignac shënoi golin e fitores së parë në kampionat, Bielsa as nuk festoi dhe as nuk dha indikacione për futbollistët e tij, por u ul në pankinë për të shujuar një kafe. /albeu.com/
Shtuar më 24/08/2014, ora 12:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori