Marseillë nuk ndalet, skuadra e Andre Villas-Boas regjistron fitoren e 5 radhazi (VIDEO)
Marseille shkon përkohësisht në vetëm -2 pikë nga Parisi kryesues, por skuadra e Andre Villas Boas ka zhvilluar dy ndeshje më tepër.

OM triumfoi me rezultatin 0-2 në transfertën ndaj Angers, falë golave të Sanson dhe Payet me penallti në pjesën e parë.

Kjo ishte fitorja e 5-të radhazi për Marseille që u ngjit në kuotën e 31 pikëve. Një fitore të thellë mori Brest që shpartalloi me rezultatin 5-0 Strasbourg.
Shtuar më 03/12/2019, ora 21:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori