Maxi Lopez "freskon" nga pas arbitrin e ndeshjes (VIDEO)
Torino luajti në fundjavë ndaj Crotones në sfidën e mbyllur 1-1, teksa nuk kanë munguar as episodet humoristike.

Lojtari i Torinos, Maxi Lopez është kapur nga kamerat e Sky duke lagur me ujë arbitrin nga mbrapa.

Ai ka hedhur ujë mbi arbitrin Doveri, cili e ka kuptuar dhe ka kthyer kokën, por më pas nuk ka marrë masë ndaj lojtarit. /albeu.com/
Shtuar më 17/04/2017, ora 09:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori