Mbappe i pandalshëm, shënon golin e dytë përballë Monaco (VIDEO)
PSG-ja ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Monacos në ndeshjen që po zhvillohet në "Parc des Princes".

Ishte sulmuesi i talentuar, Kylian Mbappe, ai që shënoi sërish për vendasit.

Mbappe realizoi për 2-0 në minutën e 37’ dhe në shenj respekti për klubin ku u zhvillua si lojtar, nuk e festoi sërish golin.
Ky ishte goli i 29 i Mbappe në 27 ndeshje në Ligue 1. /albeu.com/


Shtuar më 21/04/2019, ora 21:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori