Mbrojtësi i Manchester Cityt ofenon rëndë Salahun (VIDEO)
Mbrojtësi dhe kapiteni i Manchester City, Vincent Kompany edhe pse bëri një ndërhyrjeashpër në sulmuesin e Liverpool ai bëri edhe një gjest të pahijshëm.

Kapiteni i Manchester City pati një ndërhyrjeashpër në Salahun, pasi ky i fundit e vodhi një top nga një pasim i gabuar i City.

Pasi që ndërhyri dhe nuk u pajtua me vendimin e gjyqtarit, Kompany shihet duke e thirrur atë disa herë “p...”. /albeu.com/
Shtuar më 03/01/2019, ora 22:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori