Mbrojtësi nuk ndalet, kameramani del me barelë (VIDEO)
Përfundon plot dhembje vrapimi i Andreas Beck, mbrojtës dhe kapiten i Hoffenheim gjatëm një aksioni në ndeshjen e fundjavës kundër Mainz O5.

Gjermani humbi ekuilibrin pasi preku reklamat anash fushe dhe më pas u shemb mbi një prej kameramanëve në stadium duke e detyruar këtë të fundit të dalë nga fusha me barelë dhe të shtrohet në spital. /albeu.com/
Shtuar më 18/03/2014, ora 13:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori