Mbrojtësi shënon një super autogol në Champions League (VIDEO)

Pëlqej
Mbrojtësi i Crusaders, Rodni Brown, u bë protagonist, edhe pse ekipi i tij u mund 9-0 me rezultat të përgjithshëm nga Ludogorets.

Me ndeshjen e parë që kishte përfunduar 7-0, ajo e kthimit luhej për formalitet.

Por, për ta bërë më interesante, mendoi mbrojtësu Brown, që në minutën e 11-të, zhbllokoi shifrat, me një autugol nga hyrja e zonës së tij, me portierin që mbeti i shtangur dhe nuk kishte më asgjë se çfarë të bënte. /albeu.com/
Shtuar më 18/07/2018, ora 20:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori