Mbyllen 4 ndeshjet e Bundesligës, këto janë rezultatet (VIDEO)Kanë përfunduar 4 ndeshjet e para për ditën e sotme në Bundesliga.

Bie në sy fitorja e Werder Bremen 1-0 ndaj Schalkes dhe në këtë mënyrë skuadra ku aktivizohet Rashica mban gjallë shpresat për mbijetesë.

Fitore të vështirë ka arritur edhe Eintracht Frankfurt ndaj Wolfsburg. Në orën 18:30 Bayern Munchen pret në shtëpi Dusseldorfin që lufton për mbijetesë.

Mbyllen 4 ndeshjet e Bundesligës, këto janë rezultatet (VIDEO)

Shtuar më 30/05/2020, ora 18:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori